İnovasyon Grup Beauty Eurasia 2013'te!
 
Fuara katıldığımız ürünlerimiz ve firmamızla ilgili bilgi almak için tıklayın.
 
Fuarda bizi ziyaret etmek için online davetiyeyi indirebilirsiniz.
 
Eğer İnovasyon Grup anasayfasına devam etmek istiyorsanız, sağ üst kısımda bulunan çarpı tuşunu kullanın.
GRUP ŞİRKETLERİ
 
Keyf Kimya
2007 yılında, kozmetik sektöründe faaliyetine başlayan firmamız, ISO9001:2008, OHSAS:18001-2007, GMP, ISO14001:2004i gibi kalite standardı belgeleri ile, kozmetik ve genel temizlik ürün yelpazesi ile faaliyet göstermektedir.
 
Firmamız, kendi markalarına yaptığı üretiminin haricinde, renkli kozmetik dışında kalan tüm kozmetik ve genel temizlik ürün çeşitleri ile ilgili, özel markalı ürün üretimi yapmaktadır.
Websitesini Ziyaret Et
İnova Ambalaj
İnova Ambalaj; kozmetik sektöründeki faaliyetlerimiz süresince, ürün ambalajlarındaki tedarik ve tasarım yetersiziliğini veri alarak, ambalaj sektöründe tespit ettiğimiz çeşitli eksiklikleri gidermek ve kendi ihtiyaçlarımız olan ambajların yanısıra, farklı sektörlerde bulunan kurumlarımızın da bu konudaki ihtiyaçlarına çözüm oluşturabilmek amacı ile 2012 yılında yurt dışında bulunan ciddi firmalar ile partnerlik oluşturarak faaliyetine başlamıştır.
Websitesini Ziyaret Et
Rofis Etiket
1970'li yıllarda sektörde başlayan yolculuğunu 1997 yılında Rofis Etiket markası ile kurumsallaştıran firmamız, geniş ürün yelpazesi ile etiket üretimi yapmaktadır.
Websitesini Ziyaret Et
Inoway Software
2008 Yılında Inoway Software ismi ile kurulan firmamız, bilgi işlem sektöründe, web ve masaüstü yazılımları başta olmak üzere, tasarım ve kurumsal kimlik hazırlama gibi alanlarda hizmet vermektedir.
Websitesini Ziyaret Et
İnovasyon Danışmanlık
Grup şirketlerimizden herhangi biri ile çalışırken ihtiyaç duyduğunuz tüm destekleri, iç veya dış kaynaklı olarak sunuyoruz.

 
İnovasyon Grup, İnovasyon Danışmanlık, Keyf Kimya, İnova Ambalaj, Rofis Etiket, Dimole Kozmetik, Inoway Software
Marka ve Logolarının tüm hakları saklıdır.
Sitedeki görsel ve yazılar izinsiz kullanılamaz.